3,3°C
Header Resmi
HABERLER
2018 YATIRIM PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ
30 Ocak 2018

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TOPLANTI SALONUNDA

“2017 YILINDA GERÇEKLEŞTİRİLENLER İLE

2018 YATIRIM PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ”

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı ve bürokratlarına görsel seminer

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Seminer salonunda Büyükşehir Belediye Başkanı ve bürokratları ile   Kocasinan Belediye Başkanınında hazır olduğu toplantıda Melikgazi Belediye çalışmaları hakkında detaylı bilgi verildiğini söyledi.

Kayseri nüfusunun % 50’sine hergün kesintisiz hizmet …

   Melikgazi Belediyesi 2017 yılında gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi verilirken 2018 yılı yatırım planı içerisinde yer alan ulaşım, sosyal ve spor tesisleri, asfaltlama, kentsel dönüşüm, park ve bahçe hakkında görsel seminer verildiğini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, örnek ve referans belediye olarak Kayseri nüfusunun % 50’sine hergün kesintisiz hizmet sunduklarını kaydetti.

İlçeler arasında hizmette bir bütünlük arz ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi hizmet alanının tüm ilçeleri kapsadığını ancak merkezde 5 ilçenin birleştiğini, dolayısı ile aslında Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar gibi ilçelerin hizmette bir bütünlük arz ettiğini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç,seminer ile ilgili olarak şunları söyledi:

 

         “Melikgazi Belediyesi olarak özellikle ulaşım, yeni açılacak yollar, asfaltlama ve kentsel dönüşüm ile onarımı yapılacak tarihi mekânların ağırlıklı olduğu hizmetlerin yer aldığı 2018 yatırım planlaması hakkında büyükşehir belediyesi toplantı salonunda seminer verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile daire başkanları ve Kocasinan Belediye Başkanının bulunduğu ortamda görsel olarak hazırlanmış bir seminerde Kayseri yatırımlarında bütünlük sağlanmak istenmiştir. Çünkü Melikgazi Belediyesi’nde başlatılan bir çalışmanın devamı Kocasinan veya Talas ilçesinde devam etmesi gerekmektedir. Melikgazi Belediyesi Kayseri için bir merkezdir. Alışveriş merkezleri, sanayi bölgeleri, üniversitesi, tarihi mekânların ağırlık merkezi, Erciyes Kış Sporları Merkezi’nin başlangıç merkezi ve güzergâhı, İpek Yolu’nun güzergâhı, Kültür Yolunun bulunduğu alanlar hep Melikgazi İlçe sınırları içerisindedir.”

                                  

Bu haber 221 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr