3,3°C
Header Resmi
HABERLER
3 DÖNEM İKRAMİYELERİNİ ALDILAR
27 Ağustos 2017

BELEDİYE İŞÇİLERİ BAYRAM ÖNCESİ

 

MAAŞLARI İLE BİRLİKTE

3. DÖNEM İKRAMİYELERİNİ ALDILAR…

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı öncesi belediye de işçi statüsünde çalışanların devlet ikramiyelerini tam ve zamanında ödendiğini söyledi.

 

Melikgazi Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanın da ödediklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç,  Melikgazi Belediyesi olarak Kurban Bayramı öncesi çalışanların tamamına maaşlarının ödendiğini ayrıca işçi statüsünde çalışanların devlet ikramiyelerinin verildiğini kaydetti.

 

 Kayseri nüfusunun yarısına hizmet verdiklerini, şehrin ekonomik ve üretim tesislerinin yer aldığı, alış veriş merkezlerin odağı durumundaki Melikgazi ilçesinin her geçen gün planlı bir şekilde geliştiğini ve büyüdüğünü ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓 Örnek ve referans belediye çalışmalarında emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Her geçen büyüyen ve gelişen ilçemizde daha seri, etkin ve verimli aynı zamanda kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu bayram da vardiya usulü görev yapacak tüm ekip çalışanlarına teşekkür ediyor. Bayramlarını kutluyorum. 6772 Sayılı Kanuna istinaden devlet ikramiyesinin 3. ödemesinin bayram öncesi hesaplarına yatırıldı. Belediyemizde toplam 155 işçi statüsünde çalışanımıza toplam 143.500-TL ödeme yapılarak bayram alış verişlerine katkı sağlandı“ dedi.  

 

Çifte bayram…

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu bayramda da belediye işçileri çifte bayram yaptıklarını bundan dolayı da mutlu olduklarını sözlerine ekle

 

Bu haber 1125 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr