3,3°C
Header Resmi
HABERLER
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ÖZEL TEKDEN OKULUNU ZİYARET ETTİ
6 Şubat 2018

 İkinci yarı yılın başlaması münasebeti ile…

 

BAŞKAN Dr.MEMDUH BÜYÜKKILIÇ,

ÖZEL TEKDEN OKULUNU ZİYARET ETTİ.

 

 

Öğrencilerden teşekkür.

Okulların ikinci yarı yıla başlaması münasebeti ile Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıçöğrenciler ile sohbet etti.

 

Okul Müdürü Kadir Alper ile öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, okula binasını ve derslikleri gezerek yerinde inceledi ve yetkililerden hem yapılan çalışmalar, hem öğrenci sayısı, hem de servis yolu ve dersler hakkında bilgiler aldı.

 

Tatili süresince okullarda oranım ve bakım…

         Melikgazi İlçe sınırları içerisinde özel ve kamu kurumlarına ait olmak üzere 351 eğitim kurumunun yer aldığını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓Bugün Özel Tekden İlkokulumuzu ziyaret ettik. İkinci yarıyıla başlayan öğrencilere başarılar diledik. Eğitim bizim için gelecek demektir. Bu açıdan eğiteme büyük önem veriyor ve öğrencilerimiz ile sık sık bir araya eliyoruz. İkinci dönemin hayırlı ve başarılı olması temennisinde bulunduk“ dedi.

 

         Eğitime ve Öğretime yapılan hizmet ve yatırımların aslında geleceğe yapılan yatırım olduğunu ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye olarak eğitim kurumlarına yatırım ve hizmetlerin artırılarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber 68 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr