3,3°C
Header Resmi
HABERLER
HİSARCIK İLE ERCİYES’E YAKIŞIR OLDU
1 Aralık 2017

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, HİSARCIK HALKI İLE BERABER 

HİSARCIK MEYDAN DÜZENLEMESİ

HİSARCIK İLE ERCİYES’E YAKIŞIR OLDU…

     

Halkı ile iç içe bir belediye başkanı…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Meydan camisinde Cuma namazı sonrası semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi.

 

Meydan düzenlemesi, Erciyes’e yakışır oldu.

         Belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına ve esnaflara memnuniyetlerini soran Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç bağ ve sayfiye alanlarının yoğun olduğu, Erciyes’in gidiş kapısı konumundaki Hisarcıkta Meydan düzenlemesi çalışmasının öncelikle Hisarcık ile Erciyes’e yakışır bir konuma geldiğini söyledi.

 

Semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin.

         Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın Hisarcık ziyaretine AK Parti  Önceki Dönem Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı SayınTaner Yıldız  Ak Parti Kayseri İl Başkanı  H.Cahit Özden  Ak Pati Melikgazi İlçe Teşkilatı  Belediye Meclis Üyeleri Daire Müdürleri İle Mahalle Muhtarının da İştirak Ettiği Hisarcık İnceleme gezisinde Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Hisarcık gönül dostu insanların yoğun olduğu, havası, doğası, suyu ile bağ ve sayfiye alanları ile ilçemizin en güzel bölgelerinden birisidir. Belediye olarak Melikgazi İlçe sınırları içerisindeki semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapmaktayız Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Hisarcık halkı artık doğalgaz ile ısınmaktadır. Bu yıl ayrıca kapalı semt pazaryeri inşe ederek bir eksikliği daha tamamladık” dedi.

 Hisarcık Erciyes Mahalle muhtarı Nazım Söğüt ise bu yatırımların Hisarcık halkı için çok önemli olduğunu belirterek  bu yıl içerisinde  Hisarcık Erciyes mahallesine yapılan hizmetler saymakla bitmez bu hizmetlerden dolay  başta belediye başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç olmak  üzere yapılan hizmetlerden  dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. 

Önceki Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı  Sayın Tanar Yıldız her gün bir hizmet ve yatırım ile Melikgazi Belediyesi’nin bir rekora imza attığını ancak bunun bir tesadüf değil istikralı bir yönetim, güçlü bir kadro ve halkına güvenen bir yönetimden kaynaklandığını kaydetti.

 

Mahalle de bulunan fırın, şarküteri ve manav esnafı ile sohbet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Hisarcık halkının göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ettiğini ve en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Bu haber 94 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr