3,3°C
Header Resmi
HABERLER
İl Jandarma Komutanından Nezaket Ziyareti
31 Ocak 2018

İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Hüseyin Bekmez’in

Memduh Büyükkılıç’a Nezaket Ziyareti

        

İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında nezaket ziyaretinde bulunarak Melikgazi İlçesi hakkında bilgiler aldı.

 

Melikgazi Belediyesi’nin hizmet kalitesinin ve etkinliğinin yüksek olduğunu ifade eden İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez “Kayseri’de görev yapmaktan son derece mutluyum. Kayseri bir bölge şehri olup, Anadolu’nun adeta parlayan yıldızıdır. Kayseri kurum ve kuruluşların yöneticileri çok şanslı, çünkü belediyeler tüm kurumlar ile beraber, istişareli ve dayanışma içerisinde çalışarak hizmet için yarışıyorlar.” dedi.

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ise ziyarette yaptığı konuşmada,J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez’in ilimizde önemli ve zor bir görevi yerine getirdiğini ve Kayseri Jandarma Komutanlığının Askeri birlikler içinde adeta üs merkezi olduğunu söyledi.

                       

        İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez ile bir çok toplantı ve törende beraber olduklarını bu süre içerisinde iyi ilişkiler içerisinde birlikte çalıştıklarını kaydeden Başkan Büyükkılıç"Başta İl Jandarma Komutanlığı olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerin çeşitli kademelerinde bugüne kadar çok değerli hizmetleri bulunan J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez‘e çalışmaları için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

 

İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sayın Hüseyin Bekmez’e Melikgazi İletişim Merkezi ile Scada Merkezini gezdiren Başkan Büyükkılıç, Melikgazi iletişim ile Scada Merkezi ‘in çalışma sistemli hakkında bilgiler verdi. 

Bu haber 120 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr