3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Melikgazi Belediyesinin Anlamlı Bir Katkısı Daha
7 Şubat 2018

Melikgazi Belediyesinin Anlamlı Bir Katkısı Daha
 KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBܒNE NAKDİ YARDIM…
 
 Salon sporlarının adresi…
         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Spor ve sporcuya büyük önem verdiklerini çünkü bir toplumun kültür, edebiyat, sanat ve spor gibi yatırım ve hizmetlerin o toplumun bir beraberlik ve birlikteliğine katkısı olduğunu bildirdi.
 
Nakdi destek…
Gerçekleştirerek spor etkinliği ile seyirci değil sporcu yetiştirilmesine katkı sağladıklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclis kararı ile KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBܒNE maddi destek sağlayacaklarını belirtti.
 
  Sivil toplum kuruluşlarına verdiğimiz önemin bir ifadesidir…
     Spora yapılan yatırım ve hizmetin sağlıklı bir nesil için şart olduğunu iştirak edeceğini vurgulayan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç konu ile ilgili olarak şunları söyledi;
 
“Melikgazi Belediyesi tarihine, kültürüne, sanatına, eğitimine, sporuna ve bölgesel zenginliğine sahip çıkan, koruyan ve kollayan bir belediyedir. Bunu her fırsatta söylüyor ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile tescil ediyoruz. Bu etkinliğimiz ile spor hayatımızda yer alan ve bölgesel çalışmaları ve etkinlikleri ile bizi temsil eden sporcularımız, spor kulüplerimizi destekliyor, malzeme yardımında bulunuyor ve maddi destek sağlıyoruz. KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBܒNÜN 2017-2018 sezonu spor faaliyetleri için nakdi yardımda bulunacağız.  Bu çalışma aynı zamanda Melikgazi Belediyesinin Sivil toplum Kuruluşları ile ortak bir çalışması ve projesi olarak gerçekleştirilecektir. Bu bizim sivil toplum kuruluşlarına verdiğimiz önemin bir ifadesidir”
 
Sporculara özel yatırım ve hizmetler ile…
         Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç,  Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübünün yapacağı müsabakalar da kendilerine başarılar dilerim. Bundan sonrada sporculara her zaman destek sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
Bu haber 100 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr