3,3°C
Header Resmi
HABERLER
ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİNE GENEL GÜVENLİK SEMİNERİ
12 Mart 2018

 

MELİKGAZİ BELEDİYESİ

ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİNE

GENEL GÜVENLİK SEMİNERİ

 

Etkin, verimli ve devamlılık ilkesi ile hizmet içi…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİNİN sürekli olarak yeni çıkan yasa ve yönetmelikler hakkında bilgilendirildiğini ve bunun yanında halkla ilişkiler, toplum psikolojisi, ekip çalışması  ve iş güvenliği gibi konularda hizmet içi seminerleri verildiğini söyledi.

 

Örnek ve referans belediye olmanın temelinde…

81 mahallesi bulunun ve Kayseri merkez nüfusunun yarısına hizmet veren Melikgazi de hizmet binası başta olmak üzere sosyal ve kültür merkezlerinde, spor tesislerinde, nikah salonlarında hizmet veren özel güvenlik personelin vardiya usulü çalıştığını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Örnek ve Referans Belediye Melikgazi Belediyesinin bu başarısının temelinde hizmet içi seminerleri bulunmaktadır. Personelimiz konusunda bilgili, tecrübeli ve çıkan yasa ile yönetmelikler hakkında her zaman güncel olarak eğitilmektedir. Mesleğinin konusu hakkında bilgili ve donanımlı olan personelimize ayrıca halkla ilişkiler, kitle psikolojisi, etkin hizmet, ekip çalışması gibi konularda hizmet içi eğitim verilmektedir. Nitekim bu seferde Başkan yardımcısı Serdar ÖZÜRT başkanlığında kurulan komisyon tarafından uygulamalı seminer verildi.  Özel Güvenlik Personeline yönelik ve mesleklerini ilgilendiren konularda iş güvenliği, iş sağlığı, mekan güvenliği ve alınacak tedbirler konularında bilgiler verilmiştir ” dedi.

 

Ekip çalışması, iş güvenliği  gibi genel konularda da…

Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonunda yapılan Eğitim seminerinde aynı zamanda bilgi tekrarı da yapılmış olduğunu ifade eden Başkan  Dr.Memduh Büyükkılıç,  kamu kurum ve kuruluşlarında güvenliğin çok önemli olduğunu çünkü iş huzuru ve çalışanların güvenliğinin sağlanması gerektiğini sözlerine ekledi.

 

Bu haber 227 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr