3,3°C
Header Resmi
HABERLER
PTT BAŞMÜDÜRÜ RECEP TÜRKYILMAZ MELİKGAZİDE
6 Mart 2018

PTT BAŞMÜDÜRÜ RECEP TÜRKYILMAZ

ÖRNEK VE REFERANSBELEDİYE ZİYARETİNDE

 

PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz, Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek,  belediye çalışmaları hakkında  bilgi aldı ve yapılabilinecek eğitim işbirliğini görüştürler. 

 

Kurum ve kuruluşlar ile barışık bir belediye…

Özellikle iletişim alanında yapmış olduğu çalışmalar ve hizmetlerden dolayı teşekkür eden PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz “Kayseri kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri şanslı çünkü hizmet dolu yerel yönetim başkanları var. Kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapan bir belediye olması Kayseri de hayatı ve devlet işleyişini kolaylaştırıyor. Melikgazi Belediye Başkanı ve ekibine PTT kurumuna destek verdiği, bina tahsis ettiği ve genel çalışmalarımıza yapmış olduğu  katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Melikgazi Belediyesi olarak her zaman kurum ve kuruluşlar, dernek ve oda,   mesleki kuruluşları ile dayanışma ve birlik içerisinde çalıştıklarını hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Kayseri her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Ancak bunun sağlıklı, planlı ve dengeli olması gerekmektedir. Bu neden ile her kurum çok önemli ve gereklidir. Dayanışma içerisinde bir yönetim, işbirliği ve birliktelik bir anlayış topluma gelişme ve kalkınma olarak yansımaktadır. Bu tür ziyaret ile hem fikir alış verişinde bulunuyor hem de yapılanları değerlendirirken yapılabilinecek ortak projeleri araştırıyoruz. Çocuk Meclis üyelerimiz PTT bölge müdürlüğüne ziyarette bulunarak iletişimin önemeni kamuoyuna yansıtmaktadır. Belediye çalışmaları özellikle yerel PTT kaynaklarından yararlanıyor ve planlama yapıyoruz” dedi.

 

PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz ziyaretlerinde,Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç’a Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerine ait posta haritalarının yer aldığı İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğunu hediye etti.

Bu haber 195 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr