3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Tınaztepe Halkı İle İç içe
9 Şubat 2018

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,

TINAZTEPE HALKI İLE BERABER

     

Halkı İle İç içe Bir Belediye Başkanı…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, teknik ve yatırımcı birim Müdürleri ile birlikte Cuma namazı sonrası Tınaztepe Mahalle semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi Bel-Sin bölgesine 2018 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

 

Cuma programına Önceki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden,İlçe Başkanı Gökhan Ülke,meclis üyeleri,başkan yardımcıları,daire müdürleri,muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Bel-Sin Semt pazaryerinde kameralı denetim ve inter-net…

         Bel-Sin Bölgesinde Mahalleleri gezen ve gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Bel-Sin Toplu Konut Alanının hem alan hem de barındırdığı nüfus itibari ile 13 il nüfusundan daha fazla olduğunu ancak Melikgazili olmanın keyfini ve farklılığını her zaman yaşadıklarını söyledi.

 

        Tınaztepe  Mahallesindeki inceleme gezisinde Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Tınaztepe Mahallesinde  sosyal tesisleri, kamu hizmet binaları, büyük ölçekli ve çok amaçlı parkları, sosyal ve spor tesisleri, kapalı semt pazaryerleri ile uydu kent olduğunu kaydetti.

 

Alt yapısı ile bütünleşen mahalleler.

Melikgazi İlçesinin çok merkezli bir şehir planlaması gerçekleştirdiğini ve Bel-sin bölgesinin kendi kendine yeten bir ekonomik ve sosyal her türlü yapı ve kolaylığın bulunduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılı研Melikgazi İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Semtler arası hizmet uçurumu bulunmaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruz”  dedi.

 

Bu haber 180 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr