3,3°C
Header Resmi
HABERLER
TOKİ’YE YAPAY ŞELALE
30 Kasım 2017

 

TOKİ’YE YAPAY ŞELALE

 

PAZARYERİ YANINDA YER ALAN

DEMOKRASİ PARKINA

 

Demokrasi Parkında…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, alt yapı sorunu bulunmayan ve mekansal olarak son derece modern yapıları ile dikkat çeken TOKİ bölgesinde belediye yatırımları ile çevresi ile bütünleşen yaşanabilir mekanlar oluşturulduğunu söyledi.

 

Görsel ve genel estetik…

TOKİ bölgesinde yer alan semt pazaryeri ile bölge halkının büyük bir eksikliğinin giderildiğini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Toki Bölgesindeki Demokrasi Parkının bulunduğu alanda çukur bir yer bulunmaktaydı. Bu çukur alanın daha görsel olarak değerlendirilmesi ve parkın genel bütünlüğünün sağlanması açısından yeni bir proje hazırlandı ve bu alana yapay bir suni şelale yapılmasına karar verildi. Böylece hem estetik bir görüntü hem de parkın geneline yeni bir görsel zenginlik katılmış olacaktır. Bölge halkına hayırlı olsun” dedi.

 

Çevresi ve doğası ile bütünleşen park…

Melikgazi Belediyesi tarafından Toki bölgesine  yapılacak olan  parkın çok amaçlı ve çok işlevsel olduğunu hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, TOKİ Pazaryerinin yanında yer alan Demokrasi parkının yapay şelalesinin bu yıl içerisinde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

 

Bu haber 104 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr