3,3°C
Header Resmi
Kültür ve Spor Haberleri
Melikgazi Yarı Final istiyor
21 Temmuz 2015

Melikgazi Belediyespor voleybol takımı, Bor'da Yarı Final mücadelesi verecek

Kayseri Melikgazi Belediyespor Voleybol Yaş Grubu Takımı, 22-24 Nisan tarihleri arasında grup birinciliği müsabakalarına katılmak üzere Niğde’nin Bor ilçesine gitti. Yaş Grubu Takımındaki tek hedef grupta ilk iki takım arasına girerek, Türkiye Yarı Finallerine katılma vizesini almak.

Kalay: İnaniyorum
Kayseri'nin salon sporlarındaki lokomotifi olan Melikgazi Belediyespor, Voleybol alt yapı takımları tarih yazmaya devam ediyor. Yıldız Takımı’nın ardından bu kez de Yaş Grubu Takımı Türkiye Yarı Finallerine katılma hakkını elde edebilmek için Niğde’de yapılacak olan grup birinciliği müsabakalarına katılacak. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve yarı final biletini almak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirten Antrenör Fuat Kalay "Oyuncularıma inanıyor ve güveniyorum. Rakiplerimizi geçtiğimiz yıllardan tanıyoruz. Hepsi de kendi illerinde şampiyon olan Yaş Grubu’nun en iyi takımları. Ama biz de çok iyi takımız ve 5 takım arasında ilk ikiye girecek güce sahibiz" dedi.

Öztürk: Başarılar diliyorum
Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Öztürk yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz hafta Yıldız Takımımız Nevşehir’de yapılan grup birinciliği müsabakalarında ilk iki maçını 3-0 kazanmasına rağmen son maçında iki oyuncunun sakatlanması nedeniyle rakibine 3-0 mağlup olarak, grubu ikinci olarak tamamladı ve yarı finallere gitme şansını kaybetti. Şimdi de Yaş Grubu Takımımız, Niğde’nin Bor ilçesinde Aksaray, Karaman, Konya ve Niğde il birincilerinin mücadele edeceği grupta yarı final vizesini almak için mücadele edecek. Teknik heyet ve oyuncularımıza başarılar diliyor, gerek şehrimizi gerekse Melikgazi Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" dedi.

Kültür ve Spor Haberleri
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr